19 січня у закладах освіти Попівської сільської ради відбулися змагання з волейболу І (шкільного) етапу змагань "Спортивні шкільні ліги Сумщини" у рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Шкільна молодь Попівської громади зі справжнім азартом та завзяттям долучається до Всеукраїнських спортивних ігор. Сьогодні змагалися учні та учениці 9-х класів, а вболівальники спостерігали за цікавими та колоритними іграми з волейболу. Кращі гравці увійдуть до складу збірної команди закладу освіти для участі у ІІ етапі змагань.

Бажаємо нашим юним спортсменам сили, витримки, плідних тренувань для такої бажаної ПЕРЕМОГИ!