У спортивній залі Великосамбірського ЗЗСО відбулися фінальні змагання відкритої першості Попівської сільської ради з волейболу.

Нагадаємо, що у змаганнях взяли участь команди с.Великий Самбір, с.Малий Самбір, с.Дептівка та с-ща Дубов’язівка.

За результатами проведених змагань у I півфіналі команда Великого Самбора перемогла команду селища Дубов’язівка з рахунком 2:0.

У II півфіналі гравці Малого Самбора зіграли з командою с.Дептівка, рахунок 2:0 на користь малосамбірців.

У фіналі місця розподілились наступним чином:

У матчі за III місце Дубов’язівська волейбольна команда з рахунком 2:1 перемогла команду села Дептівка.

За I місце змагалися команди Великого Самбора та Малого Самбора. З рахунком 2:0 переможцем відкритої першості Попівської сільської ради з волейболу стала команда села Великий Самбір.

Кращими гравцями ігор визнано – Віктора НОВАКА (с.Дептівка), Сергія СУХОВЄЄВА (с.Великий Самбір), Дмитра ПОНОМАРЕНКА (с.Малий Самбір), Ігора ПОНОМАРЕНКА (селище Дубов’язівка).

Команда-переможець та призери були нагороджені Кубком, медалями та грамотами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

Вітаємо наших гравців з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!