26 січня у закладах освіти Попівської сільської ради відбулися змагання з баскетболу І (шкільного) етапу змагань "Спортивні шкільні ліги Сумщини" у рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

Баскетбол - це видовищна та непередбачувана гра. Як говорив американський баскетболіст Майкл Джордан: «Щоб зуміти щось зробити, треба вірити, що ти можеш це зробити». Сьогодні команди закладів освіти показали швидкість руху, влучність, злагодженість всіх учасників, а також швидкість прийняття рішень.

Попереду на учнів чекає ІІ етап змагань з волейболу, баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування та черлідингу. Бажаємо нашим спортсменам бути кращими, досягти поставленої мети та отримувати лише позитивні емоції від спорту. Разом переможемо!