29 січня у закладах освіти Попівської сільської ради згадали події 1918 року - бій під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Учнівські та педагогічні колективи хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради справедливості, свободи України. Проведено години спілкування «Любіть Україну, як вірні сини», уроки патріотизму та виховні години «Пам’ять про подвиг героїв Крут», «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», «Герої Крут – оборонці української державності», «Спом’янемо у пісні славу Крутів…». Під час заходів учні 9 – 11-х класів згадали та обговорили історичні події, а також висловили свої думки щодо сьогодення та подій в Україні.

Героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.