Активні, згуртовані, завжди готові допомогти – саме це можна сказати про жителів села Кузьки. В цей надважкий для нашої держави час, коли Збройні Сили України мужньо захищають країну, працівники та аматори Кузьківського сільського будинку культури-філії переконливо засвідчили, що вони є надійною підтримкою для наших захисників.

Будинок культури став своєрідним волонтерським хабом, де кузьківська громадськість активно займається волонтерською діяльністю. Учасниці художньої самодіяльності Кузьківського СБК-філії згуртувалися у справі приготування домашніх смаколиків для наших захисників, долучилися до плетіння сіток.

Майстринями пошито 51 ковдру, 70 подушок, 10 покривал, 140 наволочок. Мешканці села активно підтримали хвилю благодійної акції «Смілива гривня», ініційованої Національним банком України.
Досить насичене й творче сьогодення працівників культури.

У закладі культури-філії проводяться: тематичні заходи, історичні години, години спілкування, благодійні концерти, акції, ярмарки. Не залишаються поза увагою працівників культури й люди, які були змушені через війну залишити рідний дім. Вони активно залучаються до культурно-мистецького життя.

Гідно представили Попівську громаду на обласних заходах народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Калинонька», який став лауреатом ІІІ премії в номінації «вокальне мистецтво» на Міжнародному онлайн-конкурсі мистецтв «Джерело Надій», та фольклорно-етнографічний колектив «Народна світлиця», який зайняв почесне ІІІ місце Відкритому обласному конкурсі автентичного співу «Пісенне перевесло» у номінації «Гуртове виконавство» (старша вікова категорія).

Наблизити Перемогу, допомогти ЗСУ та розрадити людей у непрості часи війни. Саме таку мету поставили собі аматори Кузьківського та Попівського сільських будинків культури-філій, провівши черговий благодійний концерт у с. Кузьки. Глядачі мали можливість підтримати добровільними внесками наших захисників. Завдяки донатам вдалося зібрати 5450 грн, які будуть використані на потреби військових.

Підтримуймо наших захисників і захисниць, завдячуючи яким ми маємо змогу жити і працювати на своїй землі!

Кожна виготовлена окопна свічка, вив`язана пара теплих шкарпеток, кожен дитячий оберіг, кожна пісня чи вірш – вагомий внесок у наближення нашої Перемоги, прояв вдячності нашим мужнім і незламним воїнам.