Сьогодні свій 90-річний ювілей святкує жителька села Кошари Лідія Моісеївна ЛУКАШ.

За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА ювілярку вітали заступник сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, староста Кошарівського старостинського округу Микола ЙОТКА.

Гості висловили жінці слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, онукам та правнукам, вручили квіти та подарунки.

Лідія Моісеївна народилася та проживає в селі Кошари, все своє життя пропрацювала у місцевому колгоспі ланковою та дояркою на фермі. Жінка має велику родину, виховала трьох дітей – дві доньки та сина, має п’ятеро онуків, сім правнуків.

Працьовита, добра, привітна, закохана в українську народну пісню, розрадою в її житті також стала вишивка, в яку жінка вкладала свою душу.

Щиро зичимо ювілярці здоров’я, родинного добробуту, Миру, довгих років життя! Хай завжди зігрівають люблячі серця рідних.