Сьогодні мешканка села Кузьки Віра Михайлівна СИЗОН відзнає своє 90-річчя.

За дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА з поважним ювілеєм жінку вітали заступник сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, староста Кузьківського старостинського округу Ігор НОВІКОВ, рідні та односельці.

Віра Михайлівна уродженка села Кузьки. Деякий час працювала в місцевому лісгоспі, а далі присвятила своє життя сільському господарству. Має численні трудові нагороди та почесні грамоти, ветеран праці.
Виростила та виховала трьох дітей, має трьох онуків та вісім правнуків.

Улюбленим заняттям для душі у ювілярки завжди було вишивання, має чудовий голос, тривалий час співала у церковному хорі.

Палко закохана в рідний край, пані Віра болісно сприймає події, які нині відбуваються в Україні, молиться за мир та перемогу, сподіваючись, що складні часи скоро минуть.

Гості щиро віншували жінку квітами, подарунками та бажали їй бадьорості душі, відмінного здоров’я та Божого благословення.

Розчулена іменинниця щиро дякувала за вітання, увагу та турботу.