Війна щоденно пекучим болем відлунює у нашій свідомості та, на жаль, збирає свої чорні жнива.

Трагічна звістка знову надійшла до Попівської громади.

25 січня 2024 року, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність у районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області загинув наш земляк, житель села Шаповалівка, солдат, стрілець-санітар стрілецького взводу стрілецької роти, військової частини НЕМЕШ АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

Анатолій Васильович народився 25 жовтня 1977 року у с.Шаповалівка. Закінчив Шаповалівську школу, навчався в ДОСААФ, де отримав професію водія-крановщика. Працював у місцевому колгоспі водієм. Любив техніку, був з нею, як то кажуть на «ти». Захоплювався спортом та риболовлею.

Боронити рідну землю пішов 25 листопада 2023 року.

Добрий, доброзичливий, завжди готовий прийти на допомогу усім навколо – таким він назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав.

Висловлюємо глибокі співчуття рідному брату з сім’єю, друзям та побратимам.
ТРАУРНА ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ ВІДБУДЕТЬСЯ 2 ЛЮТОГО 2024 РОКУ:
12.00 - відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп);
12. 40 - формування живого коридору пошани у с.Привокзальне;
12.45 - формування живого коридору пошани у с.Шаповалівка;
13.15 - поховання нашого земляка на місцевому кладовищі у с.Шаповалівка.

Вічна пам‘ять і царство небесне загиблому Герою!