Дати пораду про вибір майбутнього місця навчання серед великої кількості закладів освіти - одна із головних проблем, яка постає сьогодні перед батьками випускників.

Тож з метою орієнтації в освітньому просторі Попівської громади 9 лютого 2024 року учні 9 класу Вирівського ЗЗСО І-ІІ ст. відвідали Опорний заклад освіти "Попівський ЗЗСО І-ІІІ ст.".

Під час цього візиту діти Вирівського ЗЗСО І-ІІ ст. дізналися про умови, особливості навчання та дозвілля учнів, інноваційні проєкти, освітні можливості та додаткові переваги навчання саме в сусідній школі, на власні очі побачили, як і чим живе учнівська громадськість.

Сподіваємося, що випускники 9-х класів та батьки приймуть таке рішення, яке допоможе здобути високоякісну повну загальну середню освіти та, у подальшому, реалізувати професійні амбіції і досягти кар’єрних висот!