13 лютого стартував ІІ етап змагань "Спортивні шкільні ліги Сумщини" у рамках Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

На спортивні протистояння з футзалу та черлідингу між командами закладів освіти Попівської сільської ради завітали Ольга БЕСПАЛА - начальник відділу освіти Попівської сільської ради, Микола ГОРБЕНКО - фахівець зі спортивної роботи,  амбасадори змагань -  Олена КУЛІШ, тренер -   викладач з футболу Конотопської ДЮСШ та Анна БАБІЧ, гравчиня молодіжної збірної команди України з футболу.

За підсумками футбольних матчів ІІІ місце посіла команда Великосамбірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце у команди Соснівського ОК «ліцей-ЗДО», І місце здобули учні Юрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Після видовищних змагань з черлідингу визначено переможців:

ІІІ місце - Опорний заклад освіти «Попівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»;

ІІ місце – Вирівський ЗЗСО І-ІІ ступенів;

І місце – Великосамбірський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасники та переможці нагороджені дипломами та грамотами голови громади Анатолія БОЯРЧУКА.

На цьому етапі очікуємо рекордів, стратегій та досягнень. Це час, коли спорт об'єднає людей навколо спільної мети та залишить незабутні враження в історії проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Фото: http://surl.li/qlgln