14 лютого на базі Вирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Попівської сільської ради відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.

Лише працюючи разом, на фронті чи у тилу, ми зможемо досягти перемоги. Цей захід об’єднав малечу, школярів, батьків, педагогів, депутатів сільської ради, підприємців та жителів села Вирівки задля основної мети – допомогти краянам, які захищають нас на гарячому фронті. Ярмарок дивував домашніми витворами кулінарного мистецтва: випічкою, десертами та напоями, а також різноманітними пропозиціями виробів ручної роботи.

Під час акції вдалося зібрати 45 тис. грн.

Щиро вдячні освітянській спільноті та учасникам благодійного заходу, адже допомога для українського війська є надзвичайно важливою і завдяки підтримці кожного з нас ми здобудемо спільну Перемогу.