24 лютого 2024 року минає два роки від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

У ці дні українці об’єднуються, щоб привернути увагу світової громадськості до війни та вшанувати воїнів-захисників, які є взірцем мужності, незламності, невичерпної сили духу та любові до Батьківщини.

Учні та педагоги закладів освіти громади не залишились осторонь цієї дати: на виховних годинах, уроках історії, годинах пам’яті, засіданнях у форматі "круглих столів", диспутах обговорили основні події військової агресії рф, вшановували пам’ять Героїв, які віддали життя за мирне майбутнє нашої держави.

Ми, українці, тримаємо оборону й демонструємо незламну волю до перемоги.

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, Героям та Волонтерам, усім, хто кожної хвилини наближає нашу Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!