Напередодні 210-річниці від дня народження Великого сина українського народу учні Великосамбірського та Кошарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Попівської сільської ради відвідали Літературну кімнату Т. Г. Шевченка, яка діє на базі Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Попівської сільської ради.

Дізналися більше про творчість Тараса, відкрили цікаві та маловідомі факти із життя відомого митця.

Поет побував на Конотопщині двічі - в квітні 1845 і серпні 1859 року. Він захоплювався красою місцевої природи, деревами парку і малював з натури етюди, а також зібрав у Гирівці багато зразків місцевого фольклору.

Кожен небайдужий до долі України може відвідати місця, пов'язані із життям пророка української нації, місця, які наповнили душу юного Шевченка безмежною любов’ю до Батьківщини, зародили бажання боротися за свободу рідного народу.