Сьогодні відзначає свій 90-річний ювілей Голікова Євдокія Іванівна, жителька с. Вирівка.

Від імені Попівського сільського голови Анатолія Боярчука іменинницю привітали представники сільської ради.

Народилася Євдокія Іванівна в с.Дептівка. Вийшла заміж, разом з чоловіком переїхала до с.Вирівка. Важко трудилася усе своє життя – на заводі, залізниці. На долю цієї жінки, як і багатьох її ровесників, випали важкі випробування - лихоліття голоду, роки війни, період відбудови. На жаль життя склалося так, що вже серед живих немає чоловіка і сина.

Велика радість в житті іменинниці – її онука.

У своєму поважному віці пані Євдокія, по мірі можливості, ще порається по господарству.

Гості побажали ювілярці мирного неба і Божого благословення, родинного затишку, душевного спокою, міцного здоров’я, сили духу, пошани від людей, дожити до столітнього ювілею та дочекатися якнайшвидшої перемоги.