Цими вихідними пройшла першість Попівської сільської ради з настільного тенісу серед чоловіків і жінок.

У змаганнях взяли участь 20 учасників із семи населених пунктів громади та студенти ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрний ліцей”.
Учасники показали свої найкращі навички та майстерність, виборовши вражаючі результати. За підсумками змагань серед чоловіків І місце зайняв Володимир Коломієць (с.Попівка), ІІ місце - Самсон Ушаков (с.Кузьки), ІІІ місце - Тарас Кривунь (с.Попівка).

Серед жінок переможцями стали: І місце - Федірко Аліна (с.Соснівка), ІІ місце - Антоненко Ілона (с.Соснівка), ІІІ місце - Целікова Наталія (ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрний ліцей”).

Переможці і призери нагороджені медалями і грамотами Попівського сільського голови.

Вітаємо наших тенісистів з чудовими досягненнями! Нехай ваші перемоги стануть поштовхом до нових висот у спорті!