Свій ювілей відсвяткувала Ганна Григорівна Шульга із с.Малий Самбір.

Ганна Григорівна змалку звикла до роботи, все життя пропрацювала у колгоспі та й нині не сидить без діла - порається по господарству. Попри поважний вік, жінка ще досить жвава і завжди старається знайти собі заняття. Каже, так звикла, адже усе її життя пройшло у праці.

Найбільшим скарбом жінка вважає своїх нащадків - двох доньок, внуків і правнуків.

Сьогодні Ганна Григорівна має лише одну мрію, щоб настала довгоочікувана Перемога, щоб усі наші хлопці повернулися додому з війни живі та здорові.

З побажаннями міцного здоровʼя, сил і спокою, душевного тепла, миру та благополуччя від Попівського сільського голови Анатолія Боярчука, іменинницю привітали секретар сільської ради Валентина Малігон та працівники громади, вручили квіти та подарунки.