Згідно Указу Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО воїна з села Кошари Володимира СКОТАРА, за особисту мужність виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня.

У травні 2022 року Володимир Антонович вже був відзначений орденом «За мужність» ІІІ ступеня - за оборону Києва.

Нагороду матері Марії Захарівні СКОТАР вручили голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ та Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК.

Рідні, друзі, однокласники, односельці згадали добрими словами земляка, який мужньо відстоював незалежність нашої країни ціною власного життя.

Низький уклін матері Героя, яка народила та виховала гідного сина своєї країни, справжнього патріота. Мужня жінка Марія Захарівна знаходить в собі сили жити далі і вірити в Перемогу України.