Сьогодні відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти Попівської сільської ради.

Слід відзначити, що у цьому році освітяни атестувалися за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників, відповідно до якого атестаційна комісія відділу освіти громади розглянула матеріали 10 керівників закладів освіти, а також 3 заступників директорів та 9 педагогічних працівників закладів освіти, у яких працює менше 15 освітян.

Як результат, усі керівники та заступники керівників атестовані на відповідність займаній посаді, 3 директорам, які викладають предмети,1 учителю та 1 вихователю підтверджено кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії", 2 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", 1 вихователю - кваліфікаційну категорію "Спеціаліст", 2 педагогам підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", 2 вихователям - кваліфікаційну категорію "Спеціаліст",1 вихователю - педагогічне звання "Старший вихователь".

Тож бажаємо педагогам натхнення, ніколи не зупинятись на досягнутому та постійно підкорювати нові освітянські вершини!