На Конотопщині розпочався III етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

В межах цього етапу команди змагатимуться з 5 видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування.

10 квітня стартували змагання з футзалу та черлідингу. Серед 8 команд юних футболістів - учні Юрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, у спортивних протистояннях з черлідингу змагалася команда Великосамбірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Попівської сільської ради.

На спортивному майданчику конкуренція була драйвером для запеклої боротьби. Наші учні достойно представили громаду. Вони працюють над собою і виходять на новий рівень спортивних досягнень! Адже спорт – це не лише про перемогу. Це й про повагу, про дружбу, про можливості.

Давайте разом вболівати за наших юних спортсменів та слідкувати за захоплюючими змаганнями! Покажімо, що наша спільнота - це сила!