15 квітня в рамках ІІІ етапу спортивних змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів освіти Конотопщини.

Честь громади захищали команди Соснівського ОК «ліцей – ЗДО» ім. Анатолія Шульги Попівської сільської ради. Учні показали у баскетбольних поєдинках вправність, сміливо та впевнено відігравали кожен момент.
Команда дівчат посіла почесне ІІІ місце у змаганнях. Вітаємо наших юних баскетболісток!

Ігровий день був насичений цікавими та динамічними матчами, а спортсмени продемонстрували несамовиту жагу до перемоги. Їх наполегливість та віра у свої сили є прикладом для наслідування. Бажаємо впевнено крокувати вперед, не зупиняючись перед труднощами!