24 квітня свій 95-річний ювілей відзначає жителька села Кошари Ганна Кузьмівна СТРІЛЕЦЬ. За дорученням голови громади Анатолія БОЯРЧУКА іменинницю привітали представники Попівської сільської ради.

Посадовці побажали ювілярці міцного здоровʼя, сил і спокою, свій багатий життєвий досвід передати онукам і правнукам, і ще багато років жити в оточенні турботливої родини.

Життя Ганни Кузьмівни було непросте, з викликами та випробуваннями, адже вона пройшла голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови. Народилась в селі Кошари, все життя пропрацювала ланковою в колгоспі. Разом з чоловіком виховали двох дітей. А зараз вона радіє онукам та трьом правнукам.

Іменинниця дякувала гостям за вітання, турботу і увагу. Найбільше за все вона хоче дочекатися того часу, коли настане мир і наші воїни повернуться до своїх домівок і родин.