25 квітня мобільний клас безпеки ЮНІСЕФ продовжив свій рух теренами Попівської громади. Учні Соснівського ОК «ліцей - ЗДО» імені Анатолія Шульги Попівської сільської ради отримали нагоду дізнатися більше про ключові правила безпечної поведінки під час війни та у мирному житті.

Протягом занять рятувальники розповіли дітям про основні ризики, пов’язані із вибухонебезпечними предметами, нагадали порядок дій, якого потрібно дотримуватись при виявленні підозрілих речей. Школярі повторили правила дорожнього руху, з цікавістю та захопленням приміряли захисний одяг та спорядження.

Наявність сучасного устаткування та засобів для інтерактивних занять допомагають навчитися реагувати на різноманітні надзвичайні ситуації. Сподіваємося, що отримані знання та навички не доведеться застосовувати нашим дітям у житті.