Сьогодні святкує свій 90-річний ювілей житель села Вирівка ПАНЧОШНИЙ Микола Романович. Від імені сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА ювіляра привітали секретар ради Валентина МАЛІГОН, староста Вирівського старостинського округу Ірина ТОЧИЛЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення Леся МІЩЕНКО.

Попри поважний вік, чоловік радо ділився спогадами про своє життя та родину, подякував за теплу зустріч та виявлену увагу з боку представників влади.

Усе життя Микола Романович працював водієм на місцевому підприємстві. Має двох дітей, онуків та правнуків. У свій час було велике домашнє господарство. Не думав, що застане війну ще й на схилі літ (адже на Другу світову припало його дитинство).

Щиро зичимо ювіляру дочекатися ПЕРЕМОГИ, а також бажаємо усіх життєвих гараздів, доброго здоровʼя і довгих літ життя!