Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом з першим заступником голови Конотопської районної військової адміністрації Людмилою ЗЕРНИЧЕНКО, заступником голови Конотопської районної ради Олексієм БОЙЧЕНКОМ, громадськістю поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам у с.Таранське.

Згадали безсмертний подвиг односельчан також у кожному населеному пункті громади. Представники органів місцевого самоврядування, депутати сільської ради, працівники культури, освіти, охорони здоров’я, учні навчальних закладів, громадськість вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та здійснили покладання квітів до меморіалів слави, пам’ятних місць.

Ніколи не забудемо внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Наша боротьба триває і зараз. Наш народ бореться з російським агресором за свою свободу, волю, незалежність та існування.

У пам’ять про всіх, хто загинув за нашу країну, схиляємо голови…

Слава захисникам та захисницям України різних часів!

Разом до Перемоги!