Поезія має здатність проникати в серце, торкати струни душі, створювати особливий настрій, а особливо, якщо вона написана щирою людиною, авторитетним педагогом, талановитим майстром. Саме таким є поетичне слово мешканки с. Попівка Тетяни Гладун-Школяренко.

9 травня 2024 року на платформі Zoom відбулась онлайн-презентація поетичної збірки авторки «Хуртовина думок», до якої приєдналися бібліотекарі, освітяни Попівської громади, друзі з-за кордону, люди, небайдужі до красномовного письменства земляків-літераторів...

Ерудована, неординарна, чуттєва особистість із багатим духовним світом – саме ці слова якнайкраще характеризують пані Тетяну, сильну духом жінку, яка перемагаючи фізичний біль, щедро дарує всім читачам свій найбільший скарб – зігріте полум’ям серця – Слово.

Поезія супроводжує Тетяну Миколаївну протягом усього життя, допомагає їй долати всілякі труднощі, гідно проходити всі випробування долі. Для неї вона, наче крила для птаха.

Весь великий творчий здобуток авторки вражає багатством інтонацій та настроїв.

Нова збірка «Хуртовина думок» складається з 12 розділів, зміст яких – життя, кохання, віддалені в часі моменти особистого життя, події сьогодення. Кожен рядок збірки – це частка душі поетеси, її хвилювань.

У незабутній атмосфері весняного дня відбулося щире спілкування в царині поетичного слова. Під час презентації авторка розповіла про витоки свого обдаровання і про те, що її надихає на нові творчі звершення. Будучи цілком відвертою зі слухачами, вона зарядила присутніх життєвим позитивом та енергією.

Першим із подією в творчому житті поетесу привітав колишній учень, очільник Попівської громади Анатолій Боярчук, завдяки підтримці якого книга побачила світ.

З добрими, щирими словами до пані Тетяни звернулися подруга, композитор із США Раїса Демур, колега «по цеху» Наталія Кузьменко.

Найбільшою радістю для поета є усвідомлення того, що його вірші люблять, читають і шанують. Емоційними були виступи бібліотекарів Дептівської та Шаповалівської сільських бібліотек-філій Тетяни Новак та Олександра Фесенка, які ділилися враженнями про прочитане, після чого декламували вірші авторки.

Коли людина обдарована, то її талант переважно багатогранний. Тетяна Миколаївна – справжня майстриня-вишивальниця, яка творить незбагненну магію образів і кольорів, вкладаючи у кожну роботу частинку свого серця, «оздоблюючи» теплом власної душі. Свої вітання авторці адресувала й шанувальниця вишивального таланту пані Тетяни Руслана Кривенко.

На згадку про захід відбулася автограф-сесія. Всі присутні подякували мисткині за змістовну, духовно наповнену зустріч та побажали їй невичерпної наснаги, нових літературних звершень, Божого благословення у всіх починаннях!