16 травня для учнів 9 - 11 класів закладів освіти Попівської сільської ради у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» проведено День відкритих дверей.

Старшокласники отримали детальну інформацію про ринок праці та варіанти розвитку кар’єри у різних галузях. Школярі взяли участь у цікавому квесті, де познайомилися зі спеціальностями навчального закладу, відвідали навчальні кабінети та виробничі майстерні із сучасним обладнанням.

Підсумком зустрічі став кулінарний майстер-клас від учнів та викладачів ліцею, які навчили гостей азам традиційної української кухні.

Головна мета ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» - підготовка компетентних фахівців-практиків, які мають попит на сучасному ринку праці. Запрошуємо абітурієнтів на навчання!