В умовах сьогодення, коли постійно тривають ворожі атаки на енергетичні об’єкти, надзвичайно актуальним є питання забезпечення закладів соціальної сфери альтернативними джерелами енергії.

Днями у межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» громада отримала 3 генератори великої потужності (60 кВт), які у разі надзвичайної ситуації забезпечать безперебійну роботу навчальних закладів та місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб.

Попівська громада висловлює щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development), HOVERLA / проєкт USAID в Україні за постійну підтримку та надану допомогу.