У закладах освіти Попівської громади відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9 класів. Цього року 87 учнів успішно завершили цей важливий етап навчання, а 11 з них отримали свідоцтва з відзнакою за відмінні успіхи у навчанні.

Через війну свідома і патріотично налаштована молодь нашої громади відмовилась від гучних святкувань. Документи, які свідчать про наполегливу працю протягом дев’яти шкільних років, отримали в теплому колі шкільної родини.

Керівники закладів освіти побажали школярам та батькам найголовнішого – мирного неба і подальших звершень. Більшість учнів залишаться у стінах рідних закладів, інші оберуть вже самостійний шлях, але для кожного школа залишиться джерелом натхнення, осередком добра та дитячих мрій.