Сьогодні святкує свій 90-річний ювілей жителька с.Карабутове Валентина Андріївна ДМИТРЕНКО.

У затишний будинок, де проживає ювілярка, з квітами, подарунками і щирими побажаннями від Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА завітали представники Попівської громади.

Гості висловили їй слова вдячності та шани за багаторічну сумлінну працю, незламність та життєву мудрість, яку вона передає молодому поколінню.

Іменинниця поділилась спогадами про пройдений життєвий шлях. Валентина Андріївна все життя пропрацювала продавцем. Сама виховала 2 дітей, чоловік помер ще у вісімдесятих роках. Тішать бабусю онуки.

Та не дивлячись на всі проблеми, що виникали у житті, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та односельцями. Завжди усміхнена і привітна, дуже активна і небайдужа. У своєму поважному віці пані Валентина, по мірі можливості, ще порається по господарству.

Бажаємо ювілярці ще багато світлих, мирних днів і щасливих років, міцного здоров’я та наснаги, дякуємо за мудрість, щирість та добре серце.