20 червня 2024 року у межах реалізації проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» громада отримала 3 сучасних, готових до роботи подрібнювачів гілок включно з наборами додаткових ножів.

Дане обладнання надасть можливість забезпечувати благоустрій територій населених пунктів нашої громади, змогу оперативно вирішувати питання утилізації та переробки рослинних матеріалів після обрізок дерев і кущів тощо, що дозволить також забезпечити додатковий ресурс для опалення закладів соціально-культурної сфери.

Попівська територіальна громада висловлює щиру подяку за співпрацю, постійну підтримку та надання допомоги Агентству США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development), HOVERLA / проєкт USAID в Україні.