В рамках реалізації Програми медичного обслуговування в сільській місцевості, за підтримки директора КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимира Гороха, 27 червня 2024 року на базі Пекарівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини провели консультативний прийом фахівці обласної лікарні. УЗД- обстеженням щитовидної залози, органів черевної порожнини, консультацією 8-ми вузькопрофільних спеціалістів скористалися 150 жителів Попівської громади.

Висловлюємо щиру подяку лікарям обласної лікарні за їхню безмежну працездатність та відданість своїй справі. У цей важкий час ваша допомога надзвичайно цінна для нашої громади. Ми щиро вдячні вам за турботу про здоров’я наших жителів та за вашу готовність підтримувати кожного пацієнта.