28 червня 2024 року під головуванням Попівського сільського голови відбулися засідання виконавчого комітету та чергової сесії сільської ради.

На засіданні виконавчого комітету схвалено, а у ході сесії затверджено ряд програм у новій редакції: Програму розвитку земельних відносин, розроблення містобудівної та землевпорядної документації, Програму розвитку освіти, Програму розвитку культури, туризму, фізичної культури і спорту, Програму розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Програму благоустрою та житлово-комунального господарства, Програму соціального захисту окремих категорій населення тощо.

Внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету громади на 2024 рік.

Затверджено План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Попівської сільської ради до 2027 року.

Також прийнято низку земельних питань.

Всі питання попередньо ретельно розглянуті на спільному засіданні постійних комісій.