На спортивному майданчику ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» пройшов футбольний турнір ветеранів, присвячений Дню Конституції України.

У змаганнях взяли участь п'ять команд: "Ветеран Конотопщини" Попівської ТГ, "Ніколь-Технологія" м.Суми , "Базис" м.Умань, "Ветеран Конотопщини" м.Конотоп, ФК "Кролевець".

На початку турніру гравці команд привітали з ювілеєм заслуженого ветерана спорту Конотопщини, депутата Попівської сільської ради Миколу ГОРБЕНКА.

За підсумками змагань перше місце зайняла команда "Ніколь-Технологія" м.Суми, друге - "Ветеран Конотопщини" Попівської ТГ, третє - команда "Базис" м.Умань.

Переможець нагороджений Кубком, призери і учасники турніру дипломами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

У кожній команді визначено кращих гравців:

«Ніколь-Технологія» м.Суми - Б.Шуршин;

"Ветеран Конотопщини" Попівської ТГ - В.Ярош;

"Базис" м.Умань - В.Шумада;

"Ветеран Конотопщини" м.Конотоп - О.Січкар;

ФК "Кролевець" - М.Безверхий.