Днями вихованці дошкільних підрозділів та учні закладів освіти Попівської сільської ради активно долучилися до відзначення 365-ї річниці перемоги у Конотопській битві 1659 року.

У дружній компанії однолітків діти опановували настільні ігри «Козацький похід», які допомогли краще пізнати історію рідного краю. Це був захоплюючий процес з інтелектуальними дискусіями та позитивним спілкуванням.
Відбулися спортивні забави «Ми – нащадки запорожців», де учасники продемонстрували справжні козацькі якості: спритність, витривалість, силу та наполегливість. Юні спортсмени весело та завзято змагалися у цікавих і захопливих конкурсах, естафетах із бігом, м’ячами та обручами.

Онлайн-конкурс малюнків «Від минулого до сучасного» зацікавив вихованців дошкільних підрозділів та учнів 1-11 класів. Дитячі роботи відрізнялися своїм емоційним забарвленням. Серед найбільш популярних тем – сміливі козаки, відважні захисники України, мирне небо та мрії про світле майбутнє.

Фото малюнків висвітлювалися на сторінках закладів освіти соціальної мережі Facebook, за кількістю набраних лайків – вподобайок визначено переможців:

- вихованці ЗДО: І місце – Давид ЛОВЕЙКО (Вирівський ЗЗСО), ІІ місце - Евеліна НЕХАЄНКО (Вирівський ЗЗСО), ІІІ місце - Максім БУДНИК (Вирівський ЗЗСО);
- учні 1 - 4 класів: І місце – Тарас БАБЧІНСЬКИЙ (Шевченківський ЗЗСО), ІІ місце – Даніїл МОСКАЛЕЦЬ (Чорноплатівський ЗЗСО), ІІІ місце – Дарина ДОВГАЛЬ (Вирівський ЗЗСО);
- учні 5 - 11 класів: І місце – Анна САВЧЕНКО (Вирівський ЗЗСО), ІІ місце - Даніїл ПАНЮТА (Вирівський ЗЗСО), ІІІ місце - Вікторія МАНЖАЙ (Чорноплатівський ЗЗСО).

120 учнів закладів освіти Попівської сільської ради об'єднала онлайн-гра «Конотопська битва 1659 року – перемога, яку варто пам'ятати», присвячена збереженню правдивої та цілісної історії боротьби українського народу з російським агресором.

Висловлюємо вдячність Олегу ДАНИЛЕНКУ, вчителю Великосамбірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Попівської сільської ради, який розробив для учнів пізнавальні тести з вищезазначеної теми на навчальній платформі Kahoot. Знавці історії приєднувалися до гри в зазначений час і за результатами тематичного онлайн-тестування визначено переможців у трьох вікових категоріях:

- учні 1- 4 класів: І місце – Ілля ОНИКІЄНКО (Соснівський ОК, 4 клас), ІІ місце - Данило ЩЕРБИНА (Юрівський ЗЗСО, 4 клас), ІІІ місце - Денис ШПОТА (Юрівський ЗЗСО, 4 клас);
- учні 5-8 класів: І місце - Інна ТУРУТА (Юрівський ЗЗСО, 5 клас), ІІ місце – Степан КНИШ (Тулущанський ЗЗСО, 5 клас), ІІІ місце - Владислав ОСАДЧИЙ (Юрівський ЗЗСО, 6 клас);
- учні 9-11 класів: І місце - Кирило ХРОЛЕНКО (Юрівський ЗЗСО, 9 клас), ІІ місце - Артем ЙОТКА (Юрівський ЗЗСО, 9 клас), ІІІ місце - Катерина ЛЕЙКО (Юрівський ЗЗСО, 10 клас).