Рішенням п’ятдесят дев’ятої сесії восьмого скликання від 23.05.2024 року Попівської сільської ради воїнам-землякам, які віддали життя за незалежність і суверенітет України у ході військової агресії росії з 2014 року по теперішній час присвоєно звання «Почесний громадянин Попівської територіальної громади».

Найвищу нагороду за особливі заслуги перед громадою родинам загиблих Героїв вручили голова Попівської громади Анатолій БОЯРЧУК та голова Конотопської РДА – начальник районної військової адміністрації Павло ДУДКО.

Символічно це відбулося в рамках відзначення 365-ї річниці Конотопської битви – одного із прикладів переможної національно-визвольної боротьби українського народу.

Ушановуємо світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів-земляків, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Віримо в наші сили оборони!

Віримо в нашу Перемогу!