Цими днями Україна відзначає 365-у річницю легендарної Конотопської битви у ході якої, українська армія під проводом гетьмана Івана Виговського разом з кримськими татарами здобула перемогу над московським військом.

Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, голова Конотопської районної військової адміністрації Павло ДУДКО, заступник голови Конотопської районної ради Олексій БОЙЧЕНКО, працівники старостату віддаючи шану козацькій звитязі поклали квіти до пам’ятного знаку «Шаблі», встановленого на честь перемоги у Конотопській битві, що при в’їзді в с.Шаповалівка, до каплиці, що в центрі с. Шаповалівка, пам’ятника гетьману Івану Виговському, пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції та козацького хреста на полі козацької битви в с.Соснівка.

Наша країна знову стоїть на полі бою, і тепер, як і тоді, від нашої Перемоги залежить майбутнє країни.

Пам’ятаймо Українську Перемогу, і сьогодні - Разом до Перемоги!