2 лютого заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО взяла участь в загальних зборах Сумського регіонального відділення Асоціації міст України.

На заході було наголошено на важливості збереження здобутків реформи децентралізації влади, розширенні повноважень органів місцевого самоврядування, та фінансового забезпечення цих повноважень.

Керівництво Сумського РВ АМУ проінформувало про найближчі плани роботи регіонального відділення в 2021 році та звернуло увагу на важливості розвинення співпраці з сільськими та селищними радами області.

Асоціація міст України в своїй щоденній діяльності допомагає всім громадам. Важлива співпраця всіх гілок влади та місцевого самоврядування заради досягнення спільного результату — розбудови України як сучасної європейської держави з широкими повноваженнями територіальних громад.

Після доповідей основних спікерів, представники громад-членів Сумського РВ АМУ провели процедуру обрання нових членів Правління Сумського регіонального відділення Асоціації міст України та обговорили інші питання відповідно до плану роботи загальних зборів.

145077263 2862294447381000 6425034369563337342 o