Вчора в м.Суми відбулась чергова гра за участю команд «Громада» (Попівська сільська рада) та «Сумихімпром» (СДПУ).

Як розповів провідний фахівець із спортивної роботи КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" Попівської сільської ради, тренер команди Олег БЛАЖКО, перші хвилини матчу для команди «Громада» були невдалі, гравці пропустили несподіваний м’яч у свої ворота, але це посприяло тому, що вони одразу зібралися і продовжили більш атакуючу гру.

Однак на гравців «Громади» чекала нова несподіванка - вже майже перемагаючи з рахунком 2:1, за хвилину до кінця матчу черговий гол забили суперники і з рахунком 2:2 перемогла дружба.

Засмучує те, що за 2 секунди до закінчення гри воротар Роман СКОТНІКОВ забив гол і перемога могла б бути за «Громадою», але арбітри його не зарахували.

Відзначилися забитими голами для своєї команди Влад МАКСИМЮК і Михайло РИЖЕНКО.

За підсумками зіграних матчів команда «Громада» займає третю позицію серед команд Вищої ліги.

Вболіваємо за наших гравців і бажаємо їм подальших перемог!