Третій тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» буде проведений у дистанційному режимі. Відповідний наказ bit.ly/3pVPxqi підписав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
 
Фінальні змагання в номінаціях «Керівник закладу освіти» та «Математика» відбудуться з 1 до 9 квітня 2021 року, в номінаціях «Трудове навчання» та «Українська мова та література» – з 14 до 22 квітня 2021 року.
 
Усі конкурсні випробування проводитимуться дистанційно. Залежно від номінації, учасники проходитимуть наступні випробування:
📍 «Дистанційний урок» (технологічна карта);
📍 «Контрольна робота» (номінація “Математика”);
📍 «Майстер-клас»;
📍 «Методичний практикум»;
📍 «Дорожня карта творчого проєкту» (номінація «Трудове навчання»);
📍 «Творча робота» та «Аналіз поетичного твору» (номінація «Українська мова та література»).
 
Учасники в номінації «Керівник закладу освіти» проходитимуть тестування й практикум, розв’язуватимуть «управлінську задачу». А під час фіналу дистанційно презентуватимуть фандрейзинговий проєкт та проводитимуть 30-хвилинну фасилітаційну сесію.
 
Члени журі впродовж третього туру теж працюватимуть дистанційно. Але, щоб колегіально оцінювати роботу учасників конкурсу, їм доведеться приїхати до Києва. Організацію роботи журі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19 покладено на Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти».
 
Докладніше про Умови конкурсу – на офіційній сторінці «Учитель року – 2021» bit.ly/3ei2MMJ.