Вчора, 10 лютого, відбулась чергова гра зимового чемпіонату асоціації футзалу Сумщини, в ході якої команда «Громада» зустрілась з командою «Агросвіт».

Гра проходила в м.Суми.

За словами Олега БЛАЖКА, провідного спеціаліста зі спортивної роботи КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Попівської сільської ради та тренера команди, гра була дуже цікава і насичена. І не випадково, адже команда суперників - цьогорічний лідер чемпіонату, більшість її гравців свою футзальну кар’єру провели в екстра-лізі України. Тож гравцям «Громади» було чому у них повчитися.

Та незважаючи на це, наші гравці склали достойну противагу суперникам і мало не здобули перемогу – гра закінчилась з рахунком 3:2 на користь «Агросвіту», але ми розуміємо, що ще трішки – і перемога могла б бути нашою, а команда «Громада» має дійсно великий потенціал для розвитку, в її складі сильні і перспективні гравці, у них ще все попереду.