15 лютого заступник Попівського сільського голови Ірина КЛІГУНОВА взяла участь у мітингу-реквіємі з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Віддати шану всім, хто пройшов нелегкий шлях, у сквері біля пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів у м.Конотоп зібралися представники міської та районної влади, керівництво громад, учасники бойових дій, рідні та близькі загиблих воїнів-афганців, громадськість.

Ірина Володимирівна подякувала воїнам-афганцям за незбориму силу духу та героїзм, побажала здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра та вручила грамоти учасникам бойових дій в Афганістані - Сергію ЧЕРЕВКУ з с.Вирівка, Миколі ХУДЕНКУ з с.Карабутове, Геннадію КРИВУНЮ з с.Попівка.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих земляків у бойових діях на території інших держав та поклали квіти до пам’ятного знаку з надією на те, що війна більше не відбиратиме життя молодих, сповнених оптимізму та життєвої енергії мужніх синів України.