У селі Шевченкове бережуть пам’ять воїна-інтернаціоналіста Олександра Максимовича. 14 лютого йому мало б виповнитися 56 років. На жаль, не судилося, він загинув молодим. А 15 лютого в Шевченківському закладі загальної середньої освіти проведено захід "Афганістан - мій біль, моя пекуча рана", в рамках якого відбувся волейбольний турнір.

На заході були присутні заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, староста села Шевченкове Микола СТУПАК, депутат сільської ради Микола ГОРБЕНКО, провідний фахівець із спортивної роботи КЗ "Центр культури, дозвілля та спорту" Олег БЛАЖКО, голова ВФСТ "Колос" Микола ТЕЛІПКО, учні школи, вчителі, актив села.

Присутні згадали про трагічні події війни в Афганістані, сторінки біографії Олександра Максимовича, який загинув у чужій країні 11 липня 1984 року, були вражені виконанням авторської пісні Олександри Філімонової "Пам’яті Саші Максимовича", яку виконав юнацький вокальний гурт "Юні козаченьки". Олександра Анатоліївна була однокласницею Олександра, добре його знала, спочатку написала вірш, а далі народилась і мелодія.
Волейбольний турнір зібрав дві учнівські команди з Великосамбірського і Шевченківського ЗЗСО, та команду вчителів фізичної культури.

Відкриваючи змагання, заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО побажала ніколи не забувати про неосяжну жертву кожного загиблого в афганській війні.

- Не дивлячись на весь той сум від втрат у афганській війні, позитивно сприймаючи День виходу радянських військ з Афганістану, ми повинні йти далі і спорт, один з найкращих супутників молоді на шляху до розбудови України, - підсумувала Тетяна ШЕРУДИЛО.

Атмосфера волейбольних поєдинків була напруженою. У запеклих баталіях, що відбувалися у спортивній залі, перемогу здобула команда з Шевченкового, друге місце розділили між собою команди з Великого Самбору та вчителів фізичної культури.

Командам-переможцям були вручені вимпели.

Пам’ятними подарунками нагороджені також кращі гравці турніру - Владислав ЯКОВЕНКО, Владислав ЛУЗАН, Сергій СУХОВЄЄВ і Лідія ПРОНЬ.