Як повідомила пресслужба компанії, у зв’язку з системним збоєм рахунки на оплату послуг з газопостачання за січень 2021 року були роздруковані з технічними помилками

«Шановні клієнти! У зв’язку з системним збоєм рахунки на оплату послуг з газопостачання за січень 2021 року були роздруковані з технічними помилками. Зокрема, мова йде про рядок «Перерахунок», якого не повинно бути в платіжці. Тож, в найкоротші терміни клієнтам компанії будуть надіслані нові платіжки з коректними даними.

Якщо ви вже сплатили за спожитий газ у січні по отриманим платіжкам, не хвилюйтеся. Сума переплати буде зарахована на наступний період та відображена у подальших платіжках або в Особистому кабінеті на 104.ua. Ми приносимо клієнтам вибачення, вдячні за ваші звернення та розуміємо критику, яка лунає на нашу адресу. Робимо все можливе, щоб виправити ситуацію», – значиться на сайті.

За інформацією Сумської ОДА: http://sm.gov.ua/ru/arkhiv1/23801-spozhyvachi-tov-sumyhaz-zbut-v-naykorotshi-terminy-otrymayut-vypravleni-hazovi-platizhky-za-sichen-2021-roku.html?fbclid=IwAR0tk7w0S6TMRro1SZ1DDTG213rWBPV7kzaXs6EIlqMNYz7Gmve9I49NM7k