Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 - 19 лютого у закладах загальної середньої освіти Попівської сільської ради проведено ряд заходів: уроки мужності, історичні та виховні години, диспути, організовано тематичні виставки та перегляд документальних фільмів.

З нагоди пам'ятної події та з метою виховання любові до Батьківщини та патріотичної свідомості, проведені турніри з шашок серед педагогічних працівників та здобувачів освіти, відбулися змагання з настільного тенісу.

У День Героїв Небесної Сотні віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Пам’ятаймо воїнів української історії та творімо мирне і гідне майбутнє для наших дітей!

IMG 3a44eca9e01bbb81f11717814d99af0b V
IMG f7d7ef93663de89e5a4f0fcc3408e184 V