Минає сім років від тих подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу і стали переломним етапом в історії нашої держави, змінили країну та кожного з нас.

20 лютого, відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Подвиги Небесної Сотні – це велична правда історії, взірець непохитної відваги та патріотизму, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. Ціною свого життя вони всьому світу показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.

Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали життя в ім’я України, і завжди будемо вірні їх справі й гідні їхнього подвигу! Пам’ятаємо подвиг Небесної Сотні. Герої не вмирають!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
та депутатський корпус сільської ради