Чемпіонат області з хокею вступив у завершальну стадію. У ході змагань визначились чотири найсильніші команди - ХК "Конотоп", ХК "Шостка", ХК "Суми", ХК "Білопілля", які змагаються за місця у фіналі.

У суботу під час гри ХК "Конотоп" з ХК "Шостка" на хокейному полі суперників, нажаль, наша команда не змогала отримати перемогу.

Сьогодні на льодовому полі ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей" відбулась гра між цими ж командами за право виходу в фінал змагань.

Слід зазначити, що наші гравці, не дивлячись на дуже сильних суперників, які не програли жодного матчу, не поступалися їм у майстерності.

Підтримати свою команду, з дотриманням усіх карнтинних вимог, зібралося багато вболівальників, серед них і Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК та його заступник Тетяна ШЕРУДИЛО.

Гра була дуже насиченою і цікавою, але нажаль, з рахунком 3:2 перемогли суперники.

На наступному тижні наша команда змагатиметься за третє місце у фіналі Чемпіонату області з хокею.

Тож, побажаємо їм перемоги!