23 лютого на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулись змагання з лижних перегонів, у яких взяли участь команди закладів загальної середньої освіти Попівської сільської ради.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості – заступник Попівського сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО та депутат сільської ради Микола ГОРБЕНКО.

Як розповів провідний спеціаліст зі спортивної роботи КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Олег БЛАЖКО учні змагалися на швидкість, а організатори фіксували точний час подолання дистанції.

За підсумками змагань у особистій першості нагороди здобули:

(серед молодших дівчат і юнаків (1 км):

I місце – Влада ГОЛУБ (Юрівський ЗЗСО), Дмитро ГОНЧАРЕНКО (Вирівський ЗЗСО);

II місце – Діана КАЛЮЖКА, Микола САДКЕВИЧ (Попівський ЗЗСО I-II ст.);

III місце – Яна СІЧКАР (Вирівський ЗЗСО), Владислав ШУРУБУРА (Попівський ЗЗСО I-II ст.)

(серед старших дівчат і юнаків (2 км):

I місце – Каріна БУТ (Великосамбірський ЗЗСО), Владислав ЛУЗАН (Шевченківський ЗЗСО);

II місце – Альбіна КУЗЬМА, Станіслав ЖИГИР (Юрівський ЗЗСО);

III місце – Дмитро ОХРІМЕНКО (Кошарівський ЗЗСО).

- У ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» уже не перший рік проводяться змагання з лижного виду спорту. І відрадно, що сьогодні на території Попівської сільської ради цей вид спорту стає все масовішим, до нього долучаються школярі, молодь, - зазначила Тетяна Миколаївна та нагородила грамотами і медалями переможців, побажавши юним лижникам подальших успіхів у цьому виді спорту.

Також, для всіх бажаючих, вчителем фізичної культури Тулущанського ЗЗСО Євгеном САВЕЛОЮ було проведено майстер-клас з ковзанярського спорту, що проходив на льодовому полі.

Багато хто з учасників вперше одягнув ковзани, але всі отримали задоволення від катання на льоду і свіжого повітря.

Найактивніші були нагороджені заохочувальними грамотами.

Тож щиро вітаємо всіх учасників змагань! Нехай зимовий сезон подарує нові враження та перемоги!