Сьогодні, 23 лютого, заступник Попівського сільського голови Ірина КЛІГУНОВА провела чергову робочу нараду з питань безперебійного забезпечення водопостачання та водовідведення житлових будинків с.Попівка, які обслуговуються  ДП «Попівський експериментальний завод».

На нараді були присутні керівник відділу  житлово–комунального господарства, архітектури, будівництва, транспорту та комунальної власності  Тетяна  МІЩЕНКО, т.в.о. директора ДП «Попівський експериментальний завод» Павло ШАБАН та начальник відділу кадрів ДП «Попівський експериментальний завод» Олександр ПУШКАР.

За результатами засідання визначено спільні напрями дій з метою сталого забезпечення жителів громади послугами відповідної якості та вирішено провести спільне виїзне обговорення вищезазначених питань з громадою села Попівка.