Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році» відповідно до якої у 2021 році індексація пенсій буде проведена з 1 березня.
 
За словами прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ в середньому пенсійні виплати збільшаться більш ніж на 300 грн. Така індексація торкнеться восьми мільйонів наших пенсіонерів.
 
- Наразі в законодавстві не визначено дату, коли Уряд має індексувати пенсії, але ми розуміємо, що важливо невідкладно підтримати наших пенсіонерів. Крім того, наш Уряд подав законопроєкт, за яким індексація пенсій нарешті стане автоматичною та відбуватиметься щорічно з 1 березня. Тобто не політики, а закон визначатиме дату збільшення пенсійних виплат, – зазначив посадовець.
 
Планомірне та постійне зростання пенсій — це виконання стратегії Президента України щодо боротьби з бідністю та підвищення соціальних стандартів для всіх українців. І це лише частина кроків у цьому напрямку.
 
Водночас ми розуміємо, що основа достойних пенсій — це процвітаюча економіка, а також введення накопичувальної пенсійної системи. Саме тому Уряд вже цьогоріч хоче разом із Парламентом розв'язати всі нормативні питання для запуску другого рівня пенсійної системи. Це стане надзвичайно важливим кроком України до клубу цивілізованих та успішних держав.