За інформацією завідувача інфекційним відділенням КНП КМР «Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова» Ірини ПАСТУШЕНКО, станом на 26 лютого з початку нового року зареєстровано 438 випадків захворювання на коронавірус, з них по м.Конотоп – 378, по сільській місцевості – 60.

За останній тиждень зареєстровано 43 нових випадки захворювання, 1 хворий помер.

З діагнозом COVID-19 в інфекційному відділенні ЦРЛ на лікуванні перебуває 25 осіб, з них 2 – в реанімаційному відділенні.

По Попівській сільській раді на сьогодні зареєстровано 24 хворих на коронавірус.

Як бачимо, у порівнянні з минулим тижнем, захворюваність на коронавірус зросла. Тому вкотре звертаємось до усіх жителів Попівської громади з проханням неухильно дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя.

Найперше - перебувати у приміщеннях, транспорті у масках, якомога частіше мити або дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей.

З відповідальністю поставтеся до свого здоров'я та здоров'я оточуючих!